Uloženie filtra...

Ak napíšete vašu e-mailovú adresu, bude aktuálne nastavený filter uložený. Následne vám budú zasielané upozornenia v prípade zaevidovania novej nehnuteľnosti vyhovujúcej uloženému filtru.


Nehnuteľnosť už nie je v ponuke!

Veľkometrážny 3 izbový byt v tehlovom dome, Martin.

134 000,00 €

ID:2892
Martin mesto, Martin - Sever
84 m2
0 m2
Adrian Kaššay (0908 935 082)

3 izby 3. poschodie Centrum Dobrá cena Náš tip Osobné vlastníctvo Pôvodný stav Predaj

Reality Egyps ponúka na predaj veľkometrážny 3 izbový byt v tehlovom bytovom dome o výmere 84 m2 v centre mesta Martin.

Byt pozostáva z dvoch samostatných obytných izieb ( spálňa, detská izba ), kuchyne, veľkej obývačky, kúpeľne, WC, vstupnej chodby a pivnice v suteréne bytového domu.

Tehlová stavba poskytuje príjemné bývanie v lete neprehrievajúcich sa obytných priestorov, v zime udržujúcu konštantnú teplotu, umožňuje zmenu dispozície bytu, prípadne ďalšie rekonštrukčné úpravy, ktoré panelový dom neumožňuje. Vo vchode je len 6 bytov, byt sa nachádza sa na treťom nadzemnom poschodí z troch, nad bytom je sedlová strecha s povalovým priestorom. Bývanie na najvyššom poschodí poskytuje ďalší benefit bytu pokoja a ticha od susedov. Pred vchodom je uzavretý dvor poskytujúci bezpečný priestor pre deti, príjemný park. V okolí bytového domu je dostatok parkovacích miest, kompletná občianska dostupnosť: školy, škôlky, potraviny, zástavka MHD, zdravotné stredisko, nákupné centrum.
K bytu sa predáva aj s projektom na rekonštrukciu. V prípade komplet prerobeného bytu je cena 160.000,-€.

V prípade, že vás táto nehnuteľnosť zaujala, napíšte do poľa E-mail vašu adresu a stlačte tlačidlo Sledovať. Pri zmene informácií o nehnuteľnosti budete na túto skutočnosť upozornení správou na vašu e-mailovú adresu.