Uloženie filtra...

Ak napíšete vašu e-mailovú adresu, bude aktuálne nastavený filter uložený. Následne vám budú zasielané upozornenia v prípade zaevidovania novej nehnuteľnosti vyhovujúcej uloženému filtru.


Chata Valča

Cena na otázku

ID:2882
Martin okres, Valča
0 m2
0 m2
Adrian Kaššay (0908 935 082)

10 izieb Balkón Náš tip Osobné vlastníctvo Predaj

Realitná kancelária EGYPS ponúka na predaj Chatu vo Valči, známej lyžiarskym strediskom Snowland - Valčianska dolina.  Nachádza sa v príjemnom, ľahko dostupnom prostredí obce.  Chata je vhodná na súkromné aj podnikatešké účely. Obytná časť je v troch sekciách - prízemie, poschodie, podkrovie. Má 10 izieb, kuchyňu, 4 kúpelne, 4 WC, 5 balkónov. Je podpivničená. V pivničnej časti je predpríprava na malé posedenie, prípadne súkromnú vinárničku.  K chate prislúcha slnečný pozemok, na ktorom sa nachádza garáž a menšia úžitková budova vhodná na odkladanie grilu, bicyklov, lyží, prípadne iných potrebných vecí. Chata má priestor na parkovanie v uzavretom areáli súkromného pozemku. 

V prípade, že vás táto nehnuteľnosť zaujala, napíšte do poľa E-mail vašu adresu a stlačte tlačidlo Sledovať. Pri zmene informácií o nehnuteľnosti budete na túto skutočnosť upozornení správou na vašu e-mailovú adresu.