Uloženie filtra...

Ak napíšete vašu e-mailovú adresu, bude aktuálne nastavený filter uložený. Následne vám budú zasielané upozornenia v prípade zaevidovania novej nehnuteľnosti vyhovujúcej uloženému filtru.


3 izbový byt Martin Sever

123 000,00 €

ID:2880
Martin mesto, Martin - Sever
74 m2
0 m2
Adrian Kaššay (0908 935 082)

1. poschodie 3 izby Dobrá cena Náš tip Lodžia Osobné vlastníctvo Pôvodný stav Predaj

Reality EGYPS ponúka na predaj 3-izbový byt s loggiou, nachádzajúci sa v lokalite Martin - Sever.
Byt je o rozlohe 74 m2 sa nachádza na zvýšenom prízemí zrekonštruovaného bytového domu.

Byt pozostáva zo vstupnej chodby, kuchyne, obývacej izby s výstupom na loggiu a murovaným krbom, 2 izieb, kúpeľne s vaňou a samostatného WC. K bytu prislúcha aj veľká murovaná pivnica(cca 4m2).
Byt má plastové okná, murované jadro, menené stúpačky, pôvodné drevené parkety, v chodbe a kuchyni je dlažba. Byt je slnečný, teplý nakoľko je stredový a od spodu zateplený.
Orientácia bytu: S/J
Na byt je predpripravený znealecký posudok, všeobecná hodnota bytu je 123 000 € (poplatok za ZP 100€)

Bytový dom má bezpečnostné dvere s elektoronickým vrátnikom, je zateplený a disponuje energetickým certifikátem triedy B.


Výhodou tohto bytu je tiché prostredie, bohatá občianska vybavenosť a množstvo zelene. V blízkosti sa nachádzajú škola, škôlka, potraviny, supermarket Lidl, zástavky MHD, reštaurácie, lekáreň, zdravotnícke ambulancie.

V prípade, že vás táto nehnuteľnosť zaujala, napíšte do poľa E-mail vašu adresu a stlačte tlačidlo Sledovať. Pri zmene informácií o nehnuteľnosti budete na túto skutočnosť upozornení správou na vašu e-mailovú adresu.