Uloženie filtra...

Ak napíšete vašu e-mailovú adresu, bude aktuálne nastavený filter uložený. Následne vám budú zasielané upozornenia v prípade zaevidovania novej nehnuteľnosti vyhovujúcej uloženému filtru.


2 izbový byt Martin - Sever

118 000,00 €

ID:2876
Martin mesto, Martin - Sever
55 m2
0 m2
Adrian Kaššay (0908 935 082)

2 izby 3. poschodie Čiastočná rekonštrukcia Dobrá cena Exkluzívne iba u nás Náš tip Lodžia Osobné vlastníctvo Predaj

Reality EGYPS, ponúka na predaj prerobený 2 izbový byt nachádzajúci sa na 3/5 poschodí v zateplenom panelovom dome s novou strechou, bez výťahu. Orientácia bytu je Sever- Juh.

Dispozične pozostáva zo vstupnej chodby, preistranný šatník, kúpeľne s klasickou vaňou a oddeleným WC, detskej izby, obývacej izby s výstupom na loggiu a kuchyne. V byte prebehla celková rekonštrukcia a to nové okná, vymurované jadro, rozvody menené, stierky, podlahy. Kúpeľňa, toaleta- samostaná a chodba sú pokryté dlažbou. Komfort bytu dotvára nový balkón. Obytná plocha je 55 m2 + loggia. K bytu prináleží aj samostatná pivnica. Byt sa predáva čiastočne zariadený.

Mesačné náklady 190Eur/ 3 osoby.

V prípade, že vás táto nehnuteľnosť zaujala, napíšte do poľa E-mail vašu adresu a stlačte tlačidlo Sledovať. Pri zmene informácií o nehnuteľnosti budete na túto skutočnosť upozornení správou na vašu e-mailovú adresu.