• Transakcia
  • Vlastnosti
  • Počet izieb
  • Typ nehnuteľnosti
  • Stav nehnuteľnosti
  • Lokalita

Uloženie filtra...

Ak napíšete vašu e-mailovú adresu, bude aktuálne nastavený filter uložený. Následne vám budú zasielané upozornenia v prípade zaevidovania novej nehnuteľnosti vyhovujúcej uloženému filtru.


Dom Kevice

Cena na otázku

ID:2872
Turčianske Teplice okres, Kevice
0 m2
0 m2
Adrian Kaššay (0908 935 082)

4 izby Dobrá cena Náš tip Novostavba Osobné vlastníctvo Predaj

Reality Egyps ponúka na predaj rodinný dom novostavbu nízkoenergetického 4-izbového bungalovu v obci Kevice. Obec Kevice sa nachádza 20 km od mesta Martin a cca. 5 km od Turčianskich Teplíc. Železničná stanica sa nachádza cca. 3km.

Rodinný dom o rozmere 9x16 m na pozemku s rozlohou 650m2 sa predáva v štádiu - holodom, po dohode možnosť aj na kľúč.

Popis k rodinnému domu -

1.1 Základná doska:
Základové pásy o hrúbke 600 mm, 2 rady betónových debniacich tvárnic, odpady + príprava infraštruktúry, zemné práce, 2x zateplený sokel XPS polystyrénom o hrúbke 50 mm, základová platňa z prostého betónu vo výške 150 mm, zastrešená terasa.

1.2 Určenie materiálu a prác pre hrubú stavbu:
obvodové steny YTONG 300 mm, železo - betónový veniec, otvory pre okná a dvere, krovová konštrukcia / väzníkový krov / s výlezom a úložným priestorom, izolačná fólia Delta Vent S, betónová krytina Bramac Protect, čierna s povrchovou úpravou, okapový a zvodový systém vo farbe krytiny /bez montáže zvodov/ zvody súčasť, komplet elektroinštalácia + vypínače, zásuvky a LED osvetlenie, komplet rozvody vody / hliníko – plast / + napojenie do odpadu / žumpu o objeme 12M3/, priečky Ytong o hrúbke 125 mm, postavenie komína /Shiedel/


1.3 Určenie materiálu a prác pre Holodom
okná – 3 sklo, interiér biela farba, exteriér antracit - Slovaktuál, dvere - skleneno – hliníkové bezpečnostné dvere – Slovaktuál, ALU parozábranna, zateplenie stropu 270mm - 300mm striekanou PUR izoláciou, sádrokartónová dvojitá konštrukcia a sádrokartónový strop, podlahový polystyrén EPS 100 o hrúbke 200 mm,podlahové kúrenie / hliníko – plast / voda, betónový poter o hrúbke 50 - 60mm, vnútorné plastové biele parapety, vonkajšie hliníkové parapety antracit, vonkajšie hliníkové žalúzie, sadrové omietky v interiéri, elektro kotol Protherm Raja 12kW, príprava na inteligentné kúreniepríprava na video - vrátnika, príprava na kamerový systém - po dohode, príprava na zabezpečovací systém - po dohode, vonkajšie zateplenie EPS 70 o hrúbke 150 mm + sieťka + lepidlo, 2x interiérový náter v bielej farbe

1.4 Určenie materiálu a prác pre prípojky:
výkop a zhotovenie prípojky elektrickej energie, výkop a zhotovenie prípojky vody, výkop a zhotovenie žumpy

Dispozícia: 2 izby, spálňa, kuchyňa, komora, WC, kúpeľňa, chodba, technická miestnosť, krytá terasa

Na nehnuteľnosť nie je vystavený energetický certifikát. 

Autor projektu Promiprojekt, s.r.o., www.promiprojekt.sk

V súčasnosti sa dokončuje podlahové kúrenie s potermi a SDK stropy s osvetlením.

Dom bude dokončený cca. koniec októbra 2022.

V prípade, že vás táto nehnuteľnosť zaujala, napíšte do poľa E-mail vašu adresu a stlačte tlačidlo Sledovať. Pri zmene informácií o nehnuteľnosti budete na túto skutočnosť upozornení správou na vašu e-mailovú adresu.