Uloženie filtra...

Ak napíšete vašu e-mailovú adresu, bude aktuálne nastavený filter uložený. Následne vám budú zasielané upozornenia v prípade zaevidovania novej nehnuteľnosti vyhovujúcej uloženému filtru.


Dom Žabokreky

Cena na otázku

ID:2871
Martin okres, Žabokreky
200 m2
804 m2
Adrian Kaššay (0908 935 082)

6 izieb Exkluzívne iba u nás Luxusná nehnutelnosť Náš tip Kompletne prerobený Osobné vlastníctvo Predaj Terasa

Reality Egyps ponúka na predaj komplet prerobený dom s krytým bazénom v obci Žabokreky, postavený na pozemku o rozlohe 804 m2.

Zastavaná plocha 100m2, úžitková 300m2 a obytná 200m2. Interiér komplet rekonštrukcia.
Vstupná chodba, hala, špajza, schodisko, hosťovská izba, samostatné WC, obývacia izba s krbom spojená s kuchyňou a terasou.
Na poschodí je kúpeľňa s vaňou a sprchovým kútom a s WC,dve detské izby s balkónmi a dve spálne.
V suteréne je miestnosť určená na saunu so sprchovým kútom a s WC, technická miestnosť s novým plynovým kotlom, bojlermi a ovládaním fotovoltiky, čo znamená nízke náklady na prevádzku.
   Rekonštrukcia viď. foto.
Na pozemku sa nachádza uzavierateľný altánok, prekrytý bazén s morskou vodou, štýlová údiareň s prístreškom na drevo a odkladacím priestorom.je taktiež jama na špeciálne pestovanie rastlín, ktorá sa dá prerobiť na pivnicu. V zadnej časti pozemku je priestor pre chov hydiny.
Dostupnosť z mesta je dobrá nakoľko problémová križovatka v obci Košťany je v smere do obce dobre prejazdná.
V obci sa nachádza  škôlka,škola,potraviny,knižnica,.... V blízkosti príroda,les na turistiku a cykloturistiku. Nedaleko je Lyžiarske stredisko Jasenská dolina.
Dom je voľný najskôr na konci školského roka.

Cena v RK.

V prípade, že vás táto nehnuteľnosť zaujala, napíšte do poľa E-mail vašu adresu a stlačte tlačidlo Sledovať. Pri zmene informácií o nehnuteľnosti budete na túto skutočnosť upozornení správou na vašu e-mailovú adresu.