Uloženie filtra...

Ak napíšete vašu e-mailovú adresu, bude aktuálne nastavený filter uložený. Následne vám budú zasielané upozornenia v prípade zaevidovania novej nehnuteľnosti vyhovujúcej uloženému filtru.


Chata Sučany

47 900,00 €

ID:2866
Martin okres, Sučany
0 m2
349 m2
Adrian Kaššay (0908 935 082)

2 izby Čiastočná rekonštrukcia Exkluzívne iba u nás Náš tip Osobné vlastníctvo Predaj

Reality Egyps ponúka na predaj 2-podlažnú záhradnú chatu s pozemkom o výmere 349m2. Parkovanie je možné pre viac aút. Záhradná chata sa nachádza v lokalite záhradkárskej oblasti s názvom "Biele brehy" v katastrálnom území obce Sučany, ktorá je od obce vzdialená 1 km SZ (severozápadným) smerom po spevnenej asfaltovej ceste. Záhradná chata má zastavanú plochu cca. 30 m2, vyspí sa v nej 7 ľudí. V spodnej časti sa nachádza Wc s prípravou na sprchu- vyvedená gulička, kuchyňa a sklad. Vo vrchnej časti je priestranná terasa prekrytá plastovými roletami na ktorej je krb a sporák. Cez terasu sa prechádza do menšej izby s rozťahovacím gaučom. Ďalej je izba s pieckou a 3 posteľami a v mezonete je priestor na spanie pre 2 osoby.

Za chatou je tzv. dreváreň. WC je zatiaľ riešené nádržou s dažďovej vody a dvoma 1000 l žumpamy. Na pozemku sa dá spraviť studňa na 2 miestach.

Pozemok pod chatou a celá parcela záhrady je vysporiadaná. 

Výhľad z chaty je na panorámu Martinských holí a pohorie Malej Fatry. Cca 200m od chaty sa nachádza pokojná hladina vyhľadávaného jazera Ontário s využitím na člnkovanie, plávanie a rybolov.

 Prístupová cesta k záhradnej chate je umožnená z hlavného vchodu do záhradkárskej oblasti až na ponúkanú chatu spevnenou štrkovou cestou so vzdialenosťou cca 200 metrov s miernym stúpaním.

V záhrade sa nachádzajú ovocné stromy.

V prípade, že vás táto nehnuteľnosť zaujala, napíšte do poľa E-mail vašu adresu a stlačte tlačidlo Sledovať. Pri zmene informácií o nehnuteľnosti budete na túto skutočnosť upozornení správou na vašu e-mailovú adresu.