Uloženie filtra...

Ak napíšete vašu e-mailovú adresu, bude aktuálne nastavený filter uložený. Následne vám budú zasielané upozornenia v prípade zaevidovania novej nehnuteľnosti vyhovujúcej uloženému filtru.


pozemok Turčianska Štiavnička

30,00 €

ID:2822
Martin okres, Turčianska Štiavnička
0 m2
2745 m2
Adrian Kaššay (0908 935 082)

Dobrá cena Náš tip Osobné vlastníctvo Predaj

Reality Egyps ponúka na predaj stavebné pozemky s vlastnou príjazdovou cestou v malebnej obci Turčianska Štiavnička s výmerou od 2745m2.

Pozemky sú určené na IBV- individuálnu výstavbu.

Na pozemku sú všetky inžinierske siete /voda, elektrina, kanalizácia/ dotiahnuté priamo na pozemok, ako i nová prístupová komunikácia.

Obec sa vyznačuje tým, že v nej žije vysoké percento mladých rodín a poriada sa tu množstvo kultúrnych a športových podujatí. Pozemky sa nachádzajú iba 200m od multifunkčného ihriska. Pozemky susedia s Kantorským potokom, nehrozia však záplavy, nakoľko je to vyššia strana brehu a pozemok je mierne svahovitý. Nesmiernou výhodou je taktiež možnosť využitia potoka na polievanie v období veľkého sucha. Pozemky sú orientované juhovýchodne, takže zaručujú vysokú slnečnosť.

V ponuke je 5 parciel a v susedstve je postavený iba jeden dom, takže táto lokalita sa vyznačuje vysokou mierou súkromia, panuje tu absolútny kľud a nízka veternosť. Pozemky sa nachádzajú v tichej bočnej uličke, v blízkosti možno stretnúť bez problémov srnky. Sú ako stvorené pre pokojný život. Výhodou lokality je, že sa nachádza na atraktívnom mieste v rámci obce, s výbornou dostupnosťou do centra obce ako aj okresného mesta /prístup na zástavku len 5min.pešou chôdzou/ a na diaľničné privádzače a súčasne očarí vynikajúcou mierou súkromia, ale bez toho, aby ste boli úplne na samote.

Veľkým plusom je prekrásny výhľad hlavne na pohoria Veľkej Fatry.

V prípade, že vás táto nehnuteľnosť zaujala, napíšte do poľa E-mail vašu adresu a stlačte tlačidlo Sledovať. Pri zmene informácií o nehnuteľnosti budete na túto skutočnosť upozornení správou na vašu e-mailovú adresu.