Uloženie filtra...

Ak napíšete vašu e-mailovú adresu, bude aktuálne nastavený filter uložený. Následne vám budú zasielané upozornenia v prípade zaevidovania novej nehnuteľnosti vyhovujúcej uloženému filtru.


1-izbový byt - Martin - Podháj

42 300,00 €

ID:2294
Martin mesto, Martin - Podháj
49 m2
0 m2
Adrian Kaššay (0908 935 082)

1 izba Osobné vlastníctvo Predaj Prízemie

Reality EGYPS, ponúka veľkometrážny 1 – izbový byt v zateplenej tehlovej bytovke, ktorá prešla vo vnútri kompletnou rekonštrukciou, v Martine mestská časť Podháj. Orientácia bytu je Východ- Sever. Byt je po kompletnej rekonštrukcii- voda, elektrika a kanalizácia. V byte sú plastové okná, stierky, podlahy, murované jadro, nová sanita, rohová kuchynská linka na mieru. K bytu patrí aj pivnica. Byt je bez balkónu.                                                                                         Byt je slnečný, teplý, s minimálnymi nákladmi na kúrenie. Mesačné náklady 130€/2 osoby. Tiché prostredie, parkovanie priamo pri dome.

V prípade, že vás táto nehnuteľnosť zaujala, napíšte do poľa E-mail vašu adresu a stlačte tlačidlo Sledovať. Pri zmene informácií o nehnuteľnosti budete na túto skutočnosť upozornení správou na vašu e-mailovú adresu.