• Transakcia
  • Vlastnosti
  • Počet izieb
  • Typ nehnuteľnosti
  • Stav nehnuteľnosti
  • Lokalita

Uloženie filtra...

Ak napíšete vašu e-mailovú adresu, bude aktuálne nastavený filter uložený. Následne vám budú zasielané upozornenia v prípade zaevidovania novej nehnuteľnosti vyhovujúcej uloženému filtru.


dom - Kláštor pod Znievom

Cena na otázku

ID:1998
Martin okres, Kláštor pod Znievom
1975 m2
0 m2
Adrian Kaššay (0908 935 082)

5 izieb Dohoda možná Osobné vlastníctvo Predaj Terasa

Reality EGYPS, ponúka novostavbu 2-podlažného samostatne stojaceho nepodpivničeného rodinného dom v obci Kláštor pod Znievom. Pozemok je oplotený, rovinatý, o výmere 1975 m2. Obytná plocha je cca. 240 m2.

Dispozícia domu: 1. podlažie: vstupná hala, technická miestnosť + práčovňa, WC, obývacia izba so schodiskom na 2. podlažie a so vstupom na terasu, je spojená s kuchyňou, špajza , detská izba, spálňa so šatníkom a prechodom do kúpelne so sprchovacím kútom, WC, v obývačke je krb SPARTHERM o výkone 11Kw. 2.podlažie: veľká detská izba s možnosťou predelenia na dve menšie, pracovňa a priestranná kúpeľňa.

Ku predaju domu majiteľ 2. podlažie dorobí podľa predstáv kupujúceho. Strecha je Bramac s 30 ročnou zárukou, už jedna vrstva zateplenia, podlahy podizolované, 2x5 cm polystyrén + SDK dosky RIGIDUR. Okná sú plastové, izolačné 3 - sklo. Materiál Porotherm SI 44. Zateplenie - 8 cm polystyrén. Dom je napojený na IS, kúrenie je na 1. podlaží podlahové a je cez tepelné čerpadlo vzduch - voda, má vonkajšiu a vnútornú jednotku TOSHIBA Estia, príprava teplej vody cez bojler 300 l. Plyn nie je. Kanalizácia - ČOV. Dom je postavený v tichej slepej uličke s krásnym výhľadom na hory.

V prípade, že vás táto nehnuteľnosť zaujala, napíšte do poľa E-mail vašu adresu a stlačte tlačidlo Sledovať. Pri zmene informácií o nehnuteľnosti budete na túto skutočnosť upozornení správou na vašu e-mailovú adresu.