Uloženie filtra...

Ak napíšete vašu e-mailovú adresu, bude aktuálne nastavený filter uložený. Následne vám budú zasielané upozornenia v prípade zaevidovania novej nehnuteľnosti vyhovujúcej uloženému filtru.


podnikateľské/obchodné priestory - Horná Štubňa

39 000,00 € (66 056,00 -41%)

ID:659
Turčianske Teplice okres, Horná Štubňa
550 m2
0 m2
Adrian Kaššay (0908 935 082)

3. poschodie Dohoda možná Znížená cena -41% Osobné vlastníctvo Predaj

Reality EGYPS, ponúka veľký rodinný dom v obci Horná Štubňa sa nachádza pri hlavnej ceste, v strede obce. Pozostáva z dvoch rodinných domov postavených za sebou. Predný dom je dvojpodlažný, celý podpivničený, vhodný na bývanie a podnikanie. V minulosti bolo 1. podlažie využívané ako pohostinstvo, na 2. podlaží sa nachádza: kuchyňa, 4 izby, 2 kúpeľne s WC, 2 šatníky – o rozlohe 248m2. Každé podlažie má samostatný vchod.
V 2. Rodinnom dome o rozlohe 236m2 sídlilo v minulosti kino. Domy sa predávajú spolu. Sú napojené na obecný vodovod, elektrinu (230/380V) a kanalizáciu. Murivo: tehla. Asfaltová príjazdová cesta. Možnosť prerobenia a využitia aj ako penzión, reštaurácia, bývanie, obchody, služby, skladovanie.Výhodou je vzdialenosť od kúpeľného mesta Turčianske Teplice a to iba 5 km. V blízkosti sa nachádzajú zaujímavé letné aj zimné rekreačné oblasti Nízkych Tatier

V prípade, že vás táto nehnuteľnosť zaujala, napíšte do poľa E-mail vašu adresu a stlačte tlačidlo Sledovať. Pri zmene informácií o nehnuteľnosti budete na túto skutočnosť upozornení správou na vašu e-mailovú adresu.