Uloženie filtra...

Ak napíšete vašu e-mailovú adresu, bude aktuálne nastavený filter uložený. Následne vám budú zasielané upozornenia v prípade zaevidovania novej nehnuteľnosti vyhovujúcej uloženému filtru.


Chata Sučany

33 000,00 €

ID:2844
Martin okres, Sučany
0 m2
444 m2
Adrian Kaššay (0908 935 082)

3 izby Exkluzívne iba u nás Náš tip Osobné vlastníctvo Pôvodný stav Predaj

Reality Egyps ponúka na predaj 2-podlažnú podpivničenú záhradnú chatu s pozemkom o výmere 444 m2. Záhradná chata sa nachádza v lokalite záhradkárskej oblasti s názvom "Biele brehy" v katastrálnom území obce Sučany, ktorá je od obce vzdialená 1 km SZ (severozápadným) smerom po spevnenej asfaltovej ceste. Záhradná chata má celkovú plochu 50 m2. Pozemok pod chatou a celá parcela záhrady je vysporiadaná. Na pozemku sa nachádza obyvateľná Unimobunka.

Výhľad z chaty je na panorámu Martinských holí a pohorie Malej Fatry. Cca 200m od chaty sa nachádza pokojná hladina vyhľadávaného jazera Ontário s využitím na člnkovanie, plávanie a rybolov.

Veľkou výhodou chaty je vodný zdroje priamo vybudovaný v časti záhradného sedenia a to studne s možnosťou dopravy vody prostredníctvom elektr. čerpadla.

O vykurovanie záhradnej chaty je postarané pieckami v kuchyni a v podkroví a to na pevné palivo.

 Prístupová cesta k záhradnej chate je umožnená z hlavného vchodu do záhradkárskej oblasti až na ponúkanú chatu spevnenou štrkovou cestou so vzdialenosťou cca 200 metrov s miernym stúpaním.

V záhrade sa nachádzajú ovocné stromy.

V prípade, že vás táto nehnuteľnosť zaujala, napíšte do poľa E-mail vašu adresu a stlačte tlačidlo Sledovať. Pri zmene informácií o nehnuteľnosti budete na túto skutočnosť upozornení správou na vašu e-mailovú adresu.