Uloženie filtra...

Ak napíšete vašu e-mailovú adresu, bude aktuálne nastavený filter uložený. Následne vám budú zasielané upozornenia v prípade zaevidovania novej nehnuteľnosti vyhovujúcej uloženému filtru.


Nehnuteľnosť už nie je v ponuke!

3 izbový byt Martin Centrum

178 500,00 €

ID:2839
Martin mesto, Martin - Centrum
120 m2
0 m2
Adrian Kaššay (0908 935 082)

2. poschodie 3 izby Čiastočná rekonštrukcia Osobné vlastníctvo Predaj Terasa Predaná

Reality EGYPS, ponúka na predaj veľkorysý trojizbový byt v OV, priamo v centre mesta Martin o úžitkovej ploche 120 m2 s dvomi pivnicami a podkrovím, kde je veľký potenciál na vybudovanie samostatného ateliéru alebo z trojizbového bytu prebudovať na päťizbový mezonetový byt (projekt je vypracovaný a k dispozícií) o celkovej výmere 175 m2. Kompletná rekonštrukcia bytu prebiehala priebežne v rokoch 2000- 2017. Je zateplený a predáva sa kompletne prerobený, zariadený aj s vybavením a množstvom úložného priestoru. Byt má samostatné plynové kúrenie a samostatným ohrevom teplej vody a ako alternatíva je v byte krb. Byt je súčasťou štvorbytového obytného domu s odkúpenými priľahlými pozemkami. Priľahlý pozemok o celkovej výmere 349 m2 je v ideálnom spoluvlastníctve spoluvlastníkov bytov s možnosťou parkovania v uzavretom dvore. Bytový dom má novú škridlovú strechu, zrekonštruovaný krov s paropriepustnou fóliou, bleskozvody, rozvody spoločnej vody, optický kábel na internet. K bytu patrí oddychová záhradka s letnou kuchynkou a s dvomi terasami o rozlohe 93 m2 v OV majiteľa bytu. Do kuchynky je zavedená voda, elektrina a WC. Celková predávaná rozloha na predaj je 355 m2. Nachádza sa v zástavbe plnej zelene, v kľudnej a vyhľadávanej časti mesta. Nehnuteľnosť Vám ponúka komfort rodinného domu, bez nájomných poplatkoch s nízkymi mesačnými nákladmi na bývanie.

V prípade, že vás táto nehnuteľnosť zaujala, napíšte do poľa E-mail vašu adresu a stlačte tlačidlo Sledovať. Pri zmene informácií o nehnuteľnosti budete na túto skutočnosť upozornení správou na vašu e-mailovú adresu.