Uloženie filtra...

Ak napíšete vašu e-mailovú adresu, bude aktuálne nastavený filter uložený. Následne vám budú zasielané upozornenia v prípade zaevidovania novej nehnuteľnosti vyhovujúcej uloženému filtru.


Nehnuteľnosť už nie je v ponuke!

2 izbový byt Martin Centrum

83 700,00 €

ID:2831
Martin mesto, Martin - Centrum
60 m2
0 m2
Adrian Kaššay (0908 935 082)

2 izby 2. poschodie Centrum Exkluzívne iba u nás Náš tip Predaná Kompletne prerobený Lodžia Terasa Osobné vlastníctvo Predaj

Reality EGYPS, ponúka na predaj prerobený 2 izbový byt nachádzajúci sa na 2/5 poschodí v zateplenom panelovom dome s novou strechou a novými loggiami. Orientácia bytu je Západ - Východ.

V byte prebehla celková rekonštrukcia a to nové okná, všetky rozvody, radiátory, vymurované jadro, stierky, kuchynská linka je staršia, taktiež skrine v chodbe, podlahy- v kuchyni a v chodbe je lino, v izbách brúsené parkety, v byte sú spravené SDK podhľady, v obývačke ostávajú aj rozvody na domáce kino s reproduktormi. Kúpeľňa, toaleta sú pokryté dlažbou. Komfort bytu dotvára nadrozmerný nový balkón, ktorý je zasklennený. Obytná plocha je 60 m2. K bytu prináleží aj samostatná pivnica. Byt sa predáva zariadený nábytkom.

K bytu sa dá dokúpiť aj vedľajší a spraviť 4 izbový byt.

V prípade, že vás táto nehnuteľnosť zaujala, napíšte do poľa E-mail vašu adresu a stlačte tlačidlo Sledovať. Pri zmene informácií o nehnuteľnosti budete na túto skutočnosť upozornení správou na vašu e-mailovú adresu.