Uloženie filtra...

Ak napíšete vašu e-mailovú adresu, bude aktuálne nastavený filter uložený. Následne vám budú zasielané upozornenia v prípade zaevidovania novej nehnuteľnosti vyhovujúcej uloženému filtru.


Nehnuteľnosť už nie je v ponuke!

3 izbový byt Martin - Centrum

630,00 €

ID:2820
Martin mesto, Martin - Centrum
80 m2
0 m2
Adrian Kaššay (0908 935 082)

3 izby 3. poschodie Centrum Dobrá cena Exkluzívne iba u nás Luxusná nehnutelnosť Náš tip Kompletne prerobený Lodžia Výťah Osobné vlastníctvo Prenájom

Reality EGYPS, ponúka na prenájom 3  izbový byt nachádzajúci sa na 3/5 poschodí v zateplenom panelovom dome s novou strechou. Orientácia bytu je Západ.

Byt prešiel kompletnou rekonštrukciou, nová priestranná kuchyňa s ostrovčekom komplet spotrebiče, plávajúce podlahy, dlažba, murované jadro so sprchovým kútom, plastové okná, nové radiátory, podlahové kúrenie, podsvietené podhľady....

Byt má 8 m loggiu. 

Prenajíma sa podľa potreby kompletne zariadený- nábytok je ešte nevybalený.V byte je nainštalovaný internet aj televízia. Možnosť parkovania pred domom. Rozloha bytu je 80m2. 

Cena nájmu je 630,-,€ komplet

V prípade, že vás táto nehnuteľnosť zaujala, napíšte do poľa E-mail vašu adresu a stlačte tlačidlo Sledovať. Pri zmene informácií o nehnuteľnosti budete na túto skutočnosť upozornení správou na vašu e-mailovú adresu.