Uloženie filtra...

Ak napíšete vašu e-mailovú adresu, bude aktuálne nastavený filter uložený. Následne vám budú zasielané upozornenia v prípade zaevidovania novej nehnuteľnosti vyhovujúcej uloženému filtru.


Nehnuteľnosť už nie je v ponuke!

3 izbový byt Martin Sever

112 000,00 € (125 000,00 -10%)

ID:2788
Martin mesto, Martin - Sever
82 m2
0 m2
Adrian Kaššay (0908 935 082)

1. poschodie 3 izby Centrum Dohoda možná Luxusná nehnutelnosť Náš tip Znížená cena -10% Kompletne prerobený Osobné vlastníctvo Predaj

Reality Egyps ponúka na predaj komplet prerobený a zariadený tehlový 3 izbový byt s rozlohou 76,14m2 + pivnica cca 5m2 v tichej a výbornej lokalite Sever. 
Do vchodu sa ide cez spoločný dvor so sedením, ktorý ocenia hlavne maminky s deťmi nakoľko vo dvore parkujú iba obyvatelia bytovky. Takže sa tu môžu detičky bezpečne náhaňať i bicyklovať.

Nachádza sa na prvom poschodí z troch. V byte pri rekonštrukcii ostala iba nosná stena a menil sa aj dispozične. V byte je veľkákúpelňa kdeje  sprchový kút, rohová vaňa, dvojúmyvadlo, práčka so sušičkou). V byte sú nepriechodné izby. 
Podlahy sú vyliate, a v kuchyni a v kúpeľke je aj podlahové kúrenie.Okná sú drevené eurookná so sťahovacími sieťkami.
V celom byte sú brúsené stierky.
V blízkosti sa nachádzajú dve školy, škôlky, pošta, Lidl i Tesco,....


V prípade, že vás táto nehnuteľnosť zaujala, napíšte do poľa E-mail vašu adresu a stlačte tlačidlo Sledovať. Pri zmene informácií o nehnuteľnosti budete na túto skutočnosť upozornení správou na vašu e-mailovú adresu.