Uloženie filtra...

Ak napíšete vašu e-mailovú adresu, bude aktuálne nastavený filter uložený. Následne vám budú zasielané upozornenia v prípade zaevidovania novej nehnuteľnosti vyhovujúcej uloženému filtru.


Chata Valča

27 000,00 €

ID:2739
Martin okres, Valča
0 m2
0 m2
Adrian Kaššay (0908 935 082)

2 izby Čiastočná rekonštrukcia Dobrá cena Náš tip Osobné vlastníctvo Predaj Terasa

Reality EGYPS ponúka na predaj chatu pri lyžiarskom stredisku vo Valčianskej doline.Pri chate sa nachádza potok,studnička a suché wc. Vybudovaná je aj základová doska pre wc s kúpeľňou.Chata má svoj pozemok.V chate je natiahnutá elektrika.Pozostáva zo spoločenskej miestnosti s krbom,z kuchynského kútika a na poschodí sú dve miestnosti medzi ktorými je šatník.Svojou výbornou lokalitou je len na skok od lyžiarského strediska Snowland Valčianska dolina.Snowland je športovo-rekreačné stredisko,ktoré poskytuje zimné aj letné športy a oddych vo wellnesse. Cena chaty je 27000 EUR.V cene je zahrnutý kompletný právny servis.

V prípade, že vás táto nehnuteľnosť zaujala, napíšte do poľa E-mail vašu adresu a stlačte tlačidlo Sledovať. Pri zmene informácií o nehnuteľnosti budete na túto skutočnosť upozornení správou na vašu e-mailovú adresu.