Uloženie filtra...

Ak napíšete vašu e-mailovú adresu, bude aktuálne nastavený filter uložený. Následne vám budú zasielané upozornenia v prípade zaevidovania novej nehnuteľnosti vyhovujúcej uloženému filtru.


2 izbový byt Martin Košúty I.

66 900,00 €

ID:2738
Martin mesto, Martin - Kpšúty I.
63 m2
0 m2
Adrian Kaššay (0908 935 082)

2 izby 3 izby 3. poschodie Dobrá cena Luxusná nehnutelnosť Náš tip Kompletne prerobený Lodžia Výťah Osobné vlastníctvo Predaj

Reality EGYPS ponúka na predaj komplet prerobený 2-izbový byt prerobený na 3-izbový byt v Martine časť Košúty I.. Priečka je SDK, takže sa dá ľahko prerobiť naspäť na 2 izbový. V byte sa nachágza aj priestranný šatník. K bytu patria nová 7m2 zasklenná- fínsky systém-  loggia. Podlahová plocha bytu je 63 m2 + 7m2 loggia + pivnca. Nachádza sa na 3. poschodí z 8. v zateplenom panelovom bytovom dome. V bytovke sú komplet nové rozvody IS, nový výťah a bezbarierový vstup. Orientácia je na juh a západ. Prešiel kompletnou PRECÍZNOU  rekonštrukciou: plastové okná, vnútorné omietky, plávajúce podlahy v izbách, dlažba v kuchyni, kúpeľni, WC, na mieru kuchynská linka, murované jadro, nové dvere + oblôžkové zárubne, nová elektroinštalácia, bezpečnostné dvere, ............... K bytu prináleží pivnica. Poplatky do SVB 170,-€/2 osoby.

V blízkosti kompletná občianska vybavenosť: škôlky, školy, obchody, zdravotné stredisko, zastávka MHD, ........ TREBA VIDIEŤ!

V prípade, že vás táto nehnuteľnosť zaujala, napíšte do poľa E-mail vašu adresu a stlačte tlačidlo Sledovať. Pri zmene informácií o nehnuteľnosti budete na túto skutočnosť upozornení správou na vašu e-mailovú adresu.