Uloženie filtra...

Ak napíšete vašu e-mailovú adresu, bude aktuálne nastavený filter uložený. Následne vám budú zasielané upozornenia v prípade zaevidovania novej nehnuteľnosti vyhovujúcej uloženému filtru.


3 izbový byt Martin Sever

77 000,00 €

ID:2735
Martin mesto, Martin - Sever
76 m2
0 m2
Adrian Kaššay (0908 935 082)

3 izby 7. poschodie Balkón Výťah Kompletne prerobený Náš tip Osobné vlastníctvo Predaj

Reality EGYPS ponúka na predaj komplet prerobený 3-izbový byt v Martine časť Sever. K bytu patria 2 pivnice, špajza a balkón. Podlahová plocha bytu je 76 m2. Nachádza sa na 7. poschodí v zateplenom panelovom bytovom dome. Orientácia je na sever a západ. Prešiel kompletnou rekonštrukciou: plastové okná, vnútorné omietky, plávajúce podlahy v izbách, dlažba v kuchyni, kúpeľni, WC a balkóne, na mieru kuchynská linka, murované jadro, vstavané skrine, nové dvere + oblôžkové zárubne, nová elektroinštalácia, ............... V blízkosti kompletná občianska vybavenosť: škôlky, školy, obchody, zdravotné stredisko, zastávka MHD, ........ 

V prípade, že vás táto nehnuteľnosť zaujala, napíšte do poľa E-mail vašu adresu a stlačte tlačidlo Sledovať. Pri zmene informácií o nehnuteľnosti budete na túto skutočnosť upozornení správou na vašu e-mailovú adresu.