Uloženie filtra...

Ak napíšete vašu e-mailovú adresu, bude aktuálne nastavený filter uložený. Následne vám budú zasielané upozornenia v prípade zaevidovania novej nehnuteľnosti vyhovujúcej uloženému filtru.


1 izbový byt Martin Košúty II.

295,00 €

ID:2567
Martin mesto, Martin - Košúty II
30 m2
0 m2
Adrian Kaššay (0908 935 082)

1 izba 1. poschodie Exkluzívne iba u nás Náš tip Kompletne prerobený Osobné vlastníctvo Prenájom Výťah

Reality EGYPS ponúka na prenájom komplet prerobený a zariadený 1 izb. byt v Martine časť košúty II. s dobrou infraštruktúrou. Byt je slnečný- východná strana. Cena je vrátane energií. Majiteľ požaduje aj kauciu vo výške 1 mesačného nájomného.

Byt je po kompletnej rekonštrukcii s novou kuchyňou a kúpeľňou, dverami, vstavanou skriňou a podlahami. Spotrebiče ako sklo-keramická varná doska, samostatne stojaca elektrická rúra a chladnička sú k dispozícii, rovnako ako aj manželská posteľ v spálňovej časti.

 Cena podnájmu je 285,00 a tzv. energie" sú 80,00 EUR. V cene nie je príjem digitálnej TV a internetu, ktorú si rezident vyberie podľa svojich požiadaviek a na svoje meno (pomôžeme sprostredkovať).

V prípade, že vás táto nehnuteľnosť zaujala, napíšte do poľa E-mail vašu adresu a stlačte tlačidlo Sledovať. Pri zmene informácií o nehnuteľnosti budete na túto skutočnosť upozornení správou na vašu e-mailovú adresu.