Uloženie filtra...

Ak napíšete vašu e-mailovú adresu, bude aktuálne nastavený filter uložený. Následne vám budú zasielané upozornenia v prípade zaevidovania novej nehnuteľnosti vyhovujúcej uloženému filtru.


2-izbový byt - Vrútky

49 500,00 €

ID:2475
Martin okres, Vrútky
60 m2
0 m2
Adrian Kaššay (0908 935 082)

2 izby 5. poschodie Lodžia Výťah Osobné vlastníctvo Predaj Rezervácia

Reality EGYPS, ponúka komplet prerobený 2 izbový byt vo Vrútkach v zateplenej panelovej bytovke, nachádzajúci sa na 5/8 podlaží v OV o rozlohe 60m2. Orientácia bytu je Západ, s výhľadom na Martinské hole.                                           Byt je po kompletnej rekonštrukcii, plastové okná, stierky, nová murovaná kúpeľňa, nová kuchynská linka, plávajúca podlaha v izbách, dlažba na chodbe v kuchyni a kúpelni, nové rozvody (voda, elektrika, odpad), nové interiérové dvere, vstavaná skriňa (chodba, spálňa), nové bezpečnostné bytové dvere, zasklená loggia. Vo vchode je nainštalovaný bezpečnostný kamerový systém. Mesačné náklady pre 3 člennú rodinu sú 120€.

V prípade, že vás táto nehnuteľnosť zaujala, napíšte do poľa E-mail vašu adresu a stlačte tlačidlo Sledovať. Pri zmene informácií o nehnuteľnosti budete na túto skutočnosť upozornení správou na vašu e-mailovú adresu.