Uloženie filtra...

Ak napíšete vašu e-mailovú adresu, bude aktuálne nastavený filter uložený. Následne vám budú zasielané upozornenia v prípade zaevidovania novej nehnuteľnosti vyhovujúcej uloženému filtru.


Nehnuteľnosť už nie je v ponuke!

dom - Martin - Centrum

137 000,00 € (149 000,00 -8%)

ID:2442
Martin mesto, Martin - Centrum
840 m2
0 m2
Adrian Kaššay (0908 935 082)

8 izieb Centrum Zľava Znížená cena -8% Predaná Čiastočná rekonštrukcia Osobné vlastníctvo Predaj Terasa

Reality EGYPS, ponúka čiastočne zrekonštruovaný tehlový rodinný dom v Centre mesta s bazénom a jazierkom. Rodinný dom má sedlovú strechu a je čiastočne podpivničený.

Dispozícia domu: V suteréne domu sú 3 miestnosti a to priestraná garáž, kotolňa- automatická peletová pec, bojler- solárne panely, ktoré sú dimenzované aj na ohrev vody v bazéne, chodba a sklad-pivnica. 1 NP.- Predsieň a vstupnej chodby, kuchyne, špajze, kúpelka s WC a 3izby. 2 NP.- V podkroví sa nachádza samostatná bytová jednotka s 5 izbami, kuchyňa, kúpelka s WC, chodba so schodiskom a povalový odkladací priestor.

Rovinatý pozemok o výmere 840m2 je využívaný ako záhrada, kde sa nachádza murovaná budova využívaná ako garáž a dielňa, jazierko a zapustený bazén. Rodinný dom je v stave čiastočnej rekonštrukcie, okná plastové, na priečelí domu južnej strany sú namontované solárne panely.

V prípade, že vás táto nehnuteľnosť zaujala, napíšte do poľa E-mail vašu adresu a stlačte tlačidlo Sledovať. Pri zmene informácií o nehnuteľnosti budete na túto skutočnosť upozornení správou na vašu e-mailovú adresu.