Uloženie filtra...

Ak napíšete vašu e-mailovú adresu, bude aktuálne nastavený filter uložený. Následne vám budú zasielané upozornenia v prípade zaevidovania novej nehnuteľnosti vyhovujúcej uloženému filtru.


dom - Diviaky

105 000,00 €

ID:2252
Turčianske Teplice okres, Diviaky
0 m2
750 m2
Adrian Kaššay (0908 935 082)

5. poschodie Exkluzívne iba u nás Náš tip Rezervácia Kompletne prerobený Osobné vlastníctvo Predaj Terasa

Reality EGYPS, ponúka samostatne stojaci 1-podlažný rodinný dom v obci Diviaky. Dom bol kompletne zrekonštruovaný v roku 2012 až 2016. Sedlová strecha - plech BLACHOTRAPEZ, dom je čiastočne zateplený.

Dispozičné riešenie: predsieň, kuchyňa s jedálenským kútom, špajza, 5 izieb, kúpelňa s vaňou a WC. V obývacej izbe sa nachádza krb. V zadnej časti sú technické miestnosti na strope s klenbou. V celom dome sú plastové okná, nové zárubne a interiérové dvere. Minulý rok bol dorobený samostatný apartmán, nová garáž, nové podbytie strechy, prístrešok na 2 autá...

Asfaltová prístupová cesta. Na pozemku sa nachádza vodovod, elektrická prípojka, plynová prípojka, kanalizácia. Výhody: luxusný, slnečný, pekný výhľad, tiché prostredie. V blízkosti je autobusová zastávka.

V prípade, že vás táto nehnuteľnosť zaujala, napíšte do poľa E-mail vašu adresu a stlačte tlačidlo Sledovať. Pri zmene informácií o nehnuteľnosti budete na túto skutočnosť upozornení správou na vašu e-mailovú adresu.