Uloženie filtra...

Ak napíšete vašu e-mailovú adresu, bude aktuálne nastavený filter uložený. Následne vám budú zasielané upozornenia v prípade zaevidovania novej nehnuteľnosti vyhovujúcej uloženému filtru.


chata - Valča

105 000,00 € (124 000,00 -15%)

ID:2247
Martin okres, Valča
375 m2
0 m2
Adrian Kaššay (0908 935 082)

4 izby Osobné vlastníctvo Predaj Znížená cena -15%

Reality EGYPS, ponúka novopostavenú zrubovú chatu v oblasti Malá Fatra, v tesnej blízkosti lyžiarskeho strediska s možnosťami športového vyžitia, len 12 km od mesta Martin.

Chata má na prízemí spoločenskú miestnosť s krbom a kuchyňu, ktorá je plne vybavená: elektrická varná doska, rúra, chladnička, mikrovlnka. Kúpelňa s masážnym sprchovacím kútom, umývadlom a WC. Na poschodí sú 3 izby. Vykurovanie je krbom s teplovzdušnými rozvodmi do celej chaty.

Pri chate je veľký altánok s ohniskom. V altánku je uzamykateľná miestnosť na drevo, upravená na odkladanie lyžiarskeho výstroja. Pri chate je možnosť parkovania na spevnených plochách.

V prípade, že vás táto nehnuteľnosť zaujala, napíšte do poľa E-mail vašu adresu a stlačte tlačidlo Sledovať. Pri zmene informácií o nehnuteľnosti budete na túto skutočnosť upozornení správou na vašu e-mailovú adresu.